Ładowanie danych - proszę czekać!

Strefa dostępu

Jeżeli chcesz:

- komentować newsy
- przeglądać materiały dla fanów
- korzystać z pozostałych funkcji naszej strony

musisz posiadać konto w naszym serwisie.

Formularz logowania

Załóż nowe konto

ikona
Rok powstania: 2003
Miejsce: Kielce
Obecny skład: Karol Golonka, Jarosław Sadza,
Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz
Akustyk: Paweł Piotrowski
Manager: Mirosław Promny
Webmaster: Łukasz Kowalski

A dokładniej
Prehistoria:
Początki czegoś co obecnie nazywa się Kabaretem Skeczów Męczących sięgają roku 1995, wtedy to w jednym z kieleckich liceów ogólnokształcących powstał kabaret, kabaret który posiadał obecną nazwę, jednak poza osobą Marcina Szczurkiewicza miał z dzisiejszym KSM'em niewiele wspólnego. Przez lata licealne nie zmieniał się poziom skeczów, za to zmieniał się skład, w którym z czasem pojawili się Michał Tercz i Karol Golonka. Najsłynniejszym numerem z czasów licealnych, czegoś co nieco na wyrost było nazywane kabaretem, wykonanym przez owych trzech gentelmanów, była parodia Celine Dion, ze względów estetycznych zdjęcia z owej parodii nie zamieścimy, załączymy inne zdjęcia..

Historia:
Matura rozdzieliła ówczesny KSM, każdy wybrał inne studia i inną drogę rozwoju, pasja i talent do rozśmieszania innych, jednak zostaje w człowieku na całe życie i daje o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie. Takim momentem był rok 2003, wtedy to odbywały się w Kielcach eliminacje do Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej w Świnoujściu, Karol postanowił zadzwonić do kolegów z liceum w celu wspólnego wywalczenia darmowych wakacji nad morzem. W klubie studenckim WSPAK, Marcin, Karol, Michał oraz Tomasz Waldon- kolega z liceum, zaczęli pracę nad pierwszym programem, który w początkowej wersji miał dość oryginalny tytuł 'Calvin Clein is dead', do dziś nikt nie wie dlaczego. Trzeba było się jeszcze jakoś nazwać.Nazwa z czasów licealnych wydawała się idealna... WYDAWAŁA SIĘ !!!
Start na FAMę okazał się strzałem w dziesiątkę, w eliminacjach program został doceniony przez zacnych jurorów m.in. Ś.P. Andrzeja Kaczmarka. W kabarecie Im'Potencjał, również walczącym o angaż na FAMĘ, pojawił się jeszcze nikomu nieznany Jarosław Sadza, zbieżność nazwisk jak najbardziej nieprzypadkowa. KSM dostał się na FAMĘ, czym osiągnął pierwszy cel formacji, czyli darmowe wczasy nad morzem. Świnoujście okazało się dla KSM'u przełomowe, jury doceniło talent i determinację młodzieży z Kielc, przyznając Nagrodę Laureata, konsekwencją czego była pierwsza realizacja TV kabaretu, w której zaprezentowali swój pierwszy prawdziwy hit - Komisję Śledczą. Po raz pierwszy też zmierzyli się również z trudną sztuką interpretacji poezji, konkretnie z Konstantym Ildefonsem Gałczyńskim i jego 'Kartoflami':
Po FAMIE rozdzwoniły się telefony, dzwonili organizatorzy koncertów, przeglądów, oraz kumple chcący pożyczyć pieniądze. Wysyłając kasetę, podkreślamy słowo 'kasetę' VHS kabaret dostał się na pierwszy w swej historii przegląd kabaretowy. Piotrkowskie Trybunały, skonfrontowały twórczość KSM'u z prawdziwymi legendami sceny kabaretowej. Joanna Kołaczkowska, Rafał Kmita i Zenon Laskowik przyznali trzecią nagrodę. Była to ważna nagroda, kto wie czy w pewien sposób nie najważniejsza. Na tejże imprezie po raz pierwszy pojawił się technik-akustyk-oświetleniowiec w postaci Dominika Morawskiego, kolegi Karola z jednej piaskownicy.
Kolejny rok wypełniły starty na niezliczonych przeglądach kabaretowych różnej rangi. Z większości z tych przeglądów KSM wracał bogatszy o nagrodę, z każdego bogatszy o doświadczenie, które dopiero miało zaprocentować. Jako, że formę trzeba gdzieś szlifować, KSM można od tamtego czasu spotkać w Domu Kultury 'Zameczek', o to by niczego im tam nie brakowało zadbał i od tego czasu dbać będzie niezastąpiony, kontestator Niquitinu Andrzej Konopacki.Rok 2005 okazał się dla Kabaretu Skeczów Męczących bardzo ważny, decyzję o odejściu z formacji i oddaniu się karierze naukowej podjął Tomek, w miejsce którego pojawił się Jarek. Jarek nie do końca był przekonany by opuścić kabaret Im'Potencjał, ale po długich namowach podjął się spróbowania swoich sił w KSM'ie. Zmianie uległo też stanowisko akustyka, zadania tego podjął się Robert Stróżyk pasjonat didżejowania i muzyki, prywatnie kolega Dominika, który to Dominik dobrowolnie bez przymusu oddał swoje stanowisko bardziej kompetentnemu koledze. Początki w nowym składzie, były ciężkie, nieudane Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, tak zdenerwowały kabareciarzy z Kielc, że od tej pory wszystko miało być inaczej. I było. Nowy program 'Aluminiowe Wiadro', wprowadził nową jakość w KSM'ie, kabaret stał się dojrzalszy, odkrył swoje zalety: dobry kontakt z publicznością, umiejętność improwizacji, osobowość sceniczną Jarka, chłopcy zorientowali się że umieją śpiewać, a Karol że potrafi również grać na instrumencie. Poniżej jedno z pierwszych zdjęć w nowym składzie.
Przełomowy rok 2006 rozpoczał się od Nagrody Publiczności na PACE. Ta otworzyła kielczanom tajne drzwi do szklanego ekranu. Mazurska Noc Kabaretowa, Kabaretowa Scena Dwójki, Top Trendy, O rety kabarety - to najważniejsze programy w których pojawili się Męczący w 2006 roku. Czy to w POLSACIE czy w TVP2 nie gościli może długo, ale za to skutecznie, co ugruntowało ich pozycję telewizyjną. Niepowodzenie w Lidzbarku Warmińskim z roku 2005, 'pomszczone' zostało zdobyciem pierwszej nagrody w roku 2006,ex-aequo z kabaretem Neo-Nówka. Pojawiła się również postać Managera i to managera kobiety. Tak oto 5 niepokornych facetów oddało się pod opiekę Małgorzaty Wakuluk. Co się okazało Małgorzata doskonale poradziła sobie z trudnym, męskim charakterem i to niejednym bo pod opiekę, w tamtym czasie, oprócz Męczących wzięła także Kabaret Młodych Panów, co zbliżyło do siebie owe formacje. Męczący rozwijali swoje działania poza kabaretowe. Marcin i Karol rozpoczęli pisać scenariuszy programów rozrywkowych. Jako specjaliści od warm-up'u męczący pojawili się na Sopot Festiwal.Kolejny start na PACE miał miejsce w roku 2007, kolejny raz program KSM'u okazał się najlepszym dla pakowskiej publiczności. Jurorzy m.in. Jacek Fedorowicz, Stanisław Tym, Zbigniew Zamachowski czy Rafał Kmita ocenili program 'Pan Bożenka' bardzo dobrze, wskazując jednak, że genialne rozwiązania przeplatały pewne braki, co w rezultacie dało kabaretowi trzecie miejsce na tym prestiżowym konkursie. Stacja Comedy Central nakręciła pierwszy 'pełnometrażowy' koncert męczących. Regularnie pojawiali się w TVP 2, POLSACIE czy TVN7
Rok 2008 to zdecydowany awans Męczących do czołówki polskiego kabaretu. Program 'Rodzaj Męski' mimo, że nie został zauważony przez jurorów Paki, okazał się medialnym sukcesem. Skecze takie jak 'wywiad z piłkarzem', 'ubezpieczenia', dały nową jakość w twórczości kabaretu. Pojawiły się 'postacie' pojawił się dojrzały tekst i umiejętność odegrania owego tekstu. Prawdziwym hitem stała się 'Piosenka trenera', ukazująca problem korupcji w polskiej piłce nożnej, która przebojem podbiła cały kraj. Wielomilionowa rzesza internautów poznała KSM. Piosenka komentowana była w mediach, rozmawiali o niej dziennikarze, pisali publicyści m.in. Roman Kołtoń, jej popularność doprowadziła Męczących do programu Kuba Wojewódzki, gdzie zaprezentowana została przed Piotrem Kupichą z zespoł Feel, z którego twórczości czerpała. Trzeba dodać, że nie był to pierwszy kontakt Kuby Wojewódzkiego z KSM'em, gdyż chłopaki poprowadzili castingi do programu Mam Talent, gdzie po raz kolejny udowodnili, że są jednymi z najlepszych specjalistów od rozbawiania publiczności. Branżowy miesięcznik PRESS zaliczył Męczących do najlepszych Warm Up'erów w Polsce.

W ślad z rosnącą popularnością kabaretu poszły kolejne propozycje telewizyjne, jesień 2008 upłynęła pod znakiem programu Piotr Bałtroczyk zaprasza, gdzie w emitowanych na żywo w telewizji Polsat programach, regularnie można było zobaczyć parodie piosenek oraz skecze grupy. Największym hitem, tego okresu okazała się 'Nasza Klasa', 25 tygodni nie schodząc z pierwszej dziesiątki listy najczęściej oglądanych skeczów najpopularniejszego portalu kabaretowego kabarety.tworzymyhistorie.pl. TVP 2 zaprosiło Kielczan do Kabaretowej Ligi Mistrzów, pojedynek z Kabaretem Młodych Panów, miłośnicy kabaretów zapamiętają na długo. Udana realizacja telewizyjna zaowocowała pomysłem przeniesienia pojedynku na sceny całego kraju i tak oto Wielka Bitwa Kabaretowa na stałe została wprowadzona do repertuaru obu grup .Rok 2009 rozpoczął się od pierwszego w historii grupy całościowego programu zaprezentowanego w telewizyjnej dwójce. 14 lutego widzowie mogli zobaczyć program Kochajmy się mocno, o miłości Męczący opowiedzieli w oparciu o sprawdzone, ale też premierowe skecze. Pokonując w półfinale Kabaretowej Ligi Mistrzów kabaret Łowcy. B, chłopaki dotarli do wielkiego finału tej telewizyjnej zabawy, gdzie jednakże ulegli Paranienormalnym z Jeleniej Góry.
W rok 2010 KSM wszedł z nowym programem, już pod opieką nowego Impresariatu Eskander z Opola. Śmiechosteron, bo tak czwórka z Kielc zdecydowała się nazwać swoje nowe dzieło, pociągnął wątki poruszone w poprzednich programach. Po raz kolejny pojawił się Śruba, na bis szalał Pan Jacek, Hymn Euro 2012 zyskał nowe oblicze, ale kwintesencją programu były skecze, które po raz kolejny podniosły poprzeczkę tym, którzy chcieliby KSM doścignąć. Wieczór Kawalerski i Kocham Cię Polsko, przyniosły nagrodę na Debeściaku i od tego się zaczęło...potem były: Płock, Mrągowo i Koszalin... najlepsze jak do tej pory realizacje telewizyjne Męczących.


Propozycja poprowadzenia nowego show telewizyjnego Kabaretożercy stworzyła Kabaretowi możliwość sprawdzenia się w nowej dla siebie formie. Powstało 12 odcinków programu, który poprowadzili Karol i Marcin, w działaniach scenicznych wspomagał ich Michał, a Jarek wcielił się w postać, znanego ze skeczu Wieczór Kawalerski, Kłaka, który prowadził kontrowersyjne wywiady polskimi celebrytami. Rok 2010 zakończyła kameralna prapremiera nowego programu (po raz pierwszy Męczącym w całym programie towarzyszył na żywo ich własny zespół muzyczny), a kolejny rok rozpocznie podwójne uderzenie: nagranie płyty DVD oraz programu Kabaretowa Siła Miłości dla TVP2, a to wszystko nastąpi 12 dni od premiery niniejszej strony i tak oto dalsza historia pisze się w dziale aktualności...

ikona
Karol Golonka
Stara się pisać i reżyserować (ma nawet o tym dwie książki), konferansjeruje (w duecie z Marcinem), ograniczony kompozytor (komponuje w oparciu o 4 chwyty gitarowe), fenomen wśród multiinstrumentalistów ( gra na jednym instrumencie), charakterystyczna różowa koszulka to jego wymysł (kabaret się od tego odcina),w duetach z Jarkiem z reguły gra mądrzejszego, ale naprawdę lubi grać postacie małomiasteczkowe, a wtedy wręcz nie można uwierzyć że są aż tak małe miasteczka;
Jarosław Sadza
Nieokiełznany, kontestator, wie to co wszyscy, a poza tym wie jeszcze swoje, okazuje się, że lubi się fotografować za pomocą fotoradaru, twórca niezapomnianych postaci, postaci którymi się nie bywa a którymi się jest; dlatego nie zawsze jak spotkacie Jarka spotkacie Jarka, możecie spotkać Pana Jacka, Śrubę lub Kłaka, potrafi zmieniać twarz stąd też nazywany bywa przez resztę Plastusiem, gra na całego do momentu aż się zagra;
Marcin Szczurkiewicz
Konferansjeruje (w duecie z Karolem), mistrz ciętej riposty, nie zawsze nadającej się do użycia na scenie, ale jemu to nie przeszkadza, z upodobaniem wciela się w rolę księdza, gdyż posiada perfekcyjnie skrojoną sutannę; posiada głos, słuch i wygląd (co więcej potrafi korzystać z tego jednocześnie), stara się pisać, na scenie najlepiej gdy jest sobą bo po prostu prywatnie jest śmieszny,
Michał Tercz
Posiada głos i słuch ( niestety nie korzysta z nich jednocześnie),czasami można odnieść wrażenie że nie korzysta z nich w ogóle, dobrze przyprawia teksty (dopieprza) jego największe kreacje aktorskie mają od 1 do 3 promili, z zamiłowania jest w kabarecie Panem Szmatławym (ogarnia stroje), na scenie potrafi być zabawny nawet gdy się mało odzywa, a może szczególnie wtedy…
Paweł Piotrowski
Muzyk, multiinstrumentalista i akustyk w jednym. Studiował m.in. na Instytucie Edukacji Muzycznej UJK w Kielcach oraz Jazz i muzykę estradową na UMCS w Lublinie z czego najważniejszy jest fakt iż... potrafi z nami wytrzymać! Najkrócej w zespole ale jego potencjał widać i słychać zewsząd...
Jeżeli potrzebujesz konkretniejszych danych, polecamy serwis
ikona
PROGRAMY
'ŚMIECHOSTERON'data premiery: 13 listopad 2009 - Kielce
'RODZAJ MĘSKI'data premiery: 11 marca 2008- Lublin
'PAN BOŻENKA'data premiery: 28 luty 2007 - Warszawa
'ALUMINIOWE WIADRO'data premiery: 7 października 2005 - Rybnik
'EWOLUCJA'data premiery: 28 listopada 2004 - Gdańsk
'TV MĘCZĄCA'data premiery: 18 lipca 2003 - Świnoujście
NAGRODY
-2010 Luty-III Nagroda oraz tytuł 'Ściaka' na IX Dąbrowskiej Ściemie Kabaretowej 'DebeŚciak 2010'
-2007 Maj-Nagroda Publiczności na IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. w Poznaniu!
-2007 Maj-II Nagroda na IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. w Poznaniu!
-2007 Kwiecień-III Nagroda na 23 PACE w Krakowie!
-2007 Kwiecień-Nagroda Publiczności na 23 PACE w Krakowie;
-2007 Styczeń-I Nagroda w konkursie głównym "Wrocek 2006" (drugi rok z rzędu)
-2006 Pażdziernik-I Nagroda - III Śląska Olimpiada Kabaretowa w Katowicach;
-2006 Sierpień-I Nagroda - 'XXVII Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry'
-2006 Czerwiec-III Nagroda na "VII Festiwalu Dobrego Humoru" w Gdańsku;
-2006 Maj-Nagroda Publiczności na VIII Ogólnopolskiej Giełdzie Kabaretowej 'PrzeWałka' w Wałbrzychu;
-2006 Maj-Nagroda za Osobowość Sceniczną dla Śruby (Jarek) na VIII Ogólnopolskiej Giełdzie Kabaretowej 'PrzeWałka' w Wałbrzychu;
-2006 Maj-Nagroda Organizatorów na VIII Ogólnopolskiej Giełdzie Kabaretowej 'PrzeWałka' w Wałbrzychu;
-2006 Maj-Nagroda Dziennikarzy na VIII Ogólnopolskiej Giełdzie Kabaretowej 'PrzeWałka' w Wałbrzychu;
-2006 Kwiecień-Nagroda Publiczności na 22 PACE w Krakowie;
-2006 Kwiecień-Wyróżnienie Jury za skecz 'Zabawa Cudzym Kosztem' 22 PAKA;
-2005 Listopad-I Nagroda w konkursie głównym Kabaretowego Międzynarodowego Festiwalu 'Wrocek 2005' we Wrocławiu;
-2005 Listopad-II Nagroda i 'Srebrna Cegła' na Przeglądzie Piosenki Debilnej w ramach 'Wrocka 2005';
-2005 Pażdziernik-Melodyjna Nagroda im. Artura zdobyta na X Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 'Ryjek 2005';
-2005 Pażdziernik-III Nagroda na 'Trybunałach Kabaretowych 2005' w Piotrkowie Trybunalskim;
-2005 Pażdziernik-Nagroda Publiczności 'Trybunałów Kabaretowych' w konkursie na Przesłanie do Konstytucji Kabaretowej;
-2005 Czerwiec-I Nagroda w walce z kabaretami Noł Nejm oraz Napad na 'II Zielonym Salonie Młodych Kabaretów' w Warszawie;
-2005 Czerwiec-III Nagroda na 'V Siedleckiej Nocy Kabaretowej'
-2005 Czerwiec-Nagroda Publiczności - 'V Siedlecka Noc Kabaretowa'
-2005 Czerwiec-Nagroda Dziennikarzy - 'V Siedlecka Noc Kabaretowa'
-2005 Maj-Wyróżnienie Jury za interesującą, całościową formę programu 'Ewolucja' na ogólnopolskich 'Wyżynach Drwiny' w Lublinie;
-2005 Maj-I Nagroda na 'I Ogólnopolskim przeglądzie kabaretowym w ramach trójmiejskich Neptunaliów w Gdańsku;
-2005 Kwiecień-'Hymn PrzeWałki na Cymbałki' - Nagroda Organizatorów na VII Ogólnopolskiej Giełdzie Kabaretowej 'PrzeWałka' w Wałbrzychu;
-2005 Luty-III Nagroda oraz tytuł 'Ściaka' na IV Dąbrowskiej Ściemie Kabaretowej 'DebeŚciak 2005'
-2005 Luty-Wyróżnienie w konkursie piosenki na IV Dąbrowskiej Ściemie Kabaretowej 'DebeŚciak 2005'
-2004 Listopad-II Nagroda na 'XX Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Kabaretowa OSPA 2004' w Ostrołęce;
-2004 Listopad-Nagroda Fotoreporterów XX OSPY w Ostrołęce;
-2004 Listopad-III Nagroda na 'II Ogólnopolskim Festiwalu Pozytywnej Kultury Studenckiej Wrocek 2004' we Wrocławiu;
-2004 Listopad-Nagroda Publiczności - "VII Ogólnopolski Festiwal Teatrów i Kabaretów Studenckich Wyjście z Cienia' - w Gdańsku
-2004 Wrzesień-Wyróżnienie Jury - 'XXV Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry'
-2004 Wrzesień-Wyróżnienie Specjalne Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich na'XXV Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry'
-2004 Wrzesień-Nagroda Publiczności - 'XXV Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry'
-2004 Czerwiec-II Nagroda na "V Festiwalu Dobrego Humoru" w Gdańsku;
-2004 Czerwiec-GRAND PRIX na 'IV Siedleckiej Nocy Kabaretowej'
-2004 Czerwiec-Nagroda Publiczności - 'IV Siedlecka Noc Kabaretowa'
-2004 Czerwiec-Nagroda Dziennikarzy - 'IV Siedlecka Noc Kabaretowa'
-2003 Grudzień-zwycięstwo w VIII meczu Polskiej Ligi Kabaretowej w Rzeszowie, w spotkaniu z Neo-Nówką;
-2003 Grudzień-Dziennikarska Szpila 2003 - nagroda mediów województwa Świętokrzyskiego;
-2003 Pażdziernik-III Nagroda 'Trybunałów Kabaretowych' w Piotrkowie Trybunalskim;
-2003 Czerwiec-nagroda honorowych laureatów 'FAMA 2003' w Świnoujściu;
-2003 Maj-GRAND PRIX w regionalnych eliminacjach 'FAMY '03'
ikona
Koszalin 2010 - Zdjęcia naszych przyjaciół
Mrągowo 2010 - zdjęcia wykonane przez naszych przyjaciół
Zdjęcia z planu teledysku "To nie to"
Mazurska Noc Kabaretowa 2009
Top Trendy 2009
Realizacja TVP2 w Płocku 2009
Finał Kabaretowej Ligi Mistrzów TVP2 2009
Bałtroczyk przedstawia 2008
Rodzina Trendy 2008
Wespół w Zespół TVP2 - 2007
Lidzbark Warmiński próba 2007
O Rety Kabarety 2006
Sesja 2005/06
III Śląska Olimpiada Kabaretowa 2006
Podróże z żartem - TVP2 2006
PaKa 2006
VII Mazurska Noc Kabaretowa 2006
ikona

KSM na stronach TVP

Kabaretożercy na TVP.pl

KSM na Facebook'u

Oficjalne konto na NK.pl

Oficjalne forum Fanów

Męczący na myspace.com
Nasz profil na KTH Nasze skecze na ekabaret.pl
ikona

ikona
[ Dodaj wpis ]
Pozostale dni:
1771 Pat.Miasto: Bydgoszcz2009-10-14
Ostatnio z waszej strony zniknęło dużo teraminów występów. Jestem ciekawa czy występ w Bydgoszczy 3. grudnia jest nadal aktualny? Pozdrawiam serdecznie. (;
1772 JagodaMiasto: Krakow2009-10-13
o sorki coś mi się komp zmulil;/ i podwaja wszystko wszystko;/
1773 JagodaMiasto: Krak2009-10-13
Dziewczyny tylko dbają żeby chłopaki w ramach walki z nuda mieli co czytać:) no i żeby się trochę uspołecznić dodam ze mam newsa o Chatelet`ach a i chce żeby wróciły terminy imprez zamkniętych;]
1774 JagodaMiasto: Krak2009-10-13
Dziewczyny tylko dbają żeby chłopaki w ramach walki z nuda mieli co czytać:) no i żeby się trochę uspołecznić dodam ze mam newsa o Chatelet`ach a i chce żeby wróciły terminy imprez zamkniętych;]
1775 MarikaMiasto: Gdzieś2009-10-13
Oj dziewczyny....chyba nieładnie tak robić sobie z tej stronki miejsca do prywatnych pogaduszek :P...Chłopaki, nie przeszkadza Wam to?:D...pozdro! Wielki szacun za to co robicie;)
1776 Necia ;*Miasto: KBC2009-10-12
Hehhe "występ w więzieniu- impreza otwarta" ;) wyobrażam to sobie ;D hihhi... gdyby przyszedł ktoś z zewnątrz to by go przymknęli i zaczęłaby się impra zamknięta xDa tak w ogóle to mnie trochę ostatnie zmiany niepokoją, ale cóż, ja tu głosu nie mam ;P mogę tylko luźno spostrzeżenia wypowiedzieć ;/ a swoją drogą nawiązując do występów poniekąd to na czelni hasło wykładowcy "witam was w tej pięknej klimatyzowanej sali" od razu wprowadziło moje myśli do rotundy ;D już czuję, że lubię tego Pana ;> hihhi...mikroekonomiści górą ;P
1777 KwasiaMiasto: -2009-10-11
Imprezy zamknięte to zazwyczaj takie na które wstęp ma określony rodzaj osób, typu np. organizowane dla firm, szkół, jakiś instytucji itp. Nie wiem jak chłopaki ale np. Formacja Chatelet grała kiedyś m.in. dla więźniów zakładu karnego i to właśnie była impreza zamknięta. Mam nadzieję, że czegoś nie pomyliłam. Pozdrawiam :)
1778 .Miasto: .2009-10-11
A co oznaczały w ogóle imprezy zamknięte? Nie można było na nie kupić biletu ?
1779 ;)Miasto: Zawiercie2009-10-10
Dziś było poprostu cudownie ! ! ! Franek też był niezły ;D Super wystemp i czekam na kolejne ! Pozdrawiam.;*
1780 JagooodaMiasto: Kraków2009-10-10
Kamilo nie o polowe a o jakieś 3/4 się skrócił terminarz chłopaków:/ mam nadzieje ze chłopaki mimo wszystko będą częściej grać na występach biletowych i otwartych:)
Strona: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22]
[23][223][224][225][226][227][228][229][230][231][232]
Najbliższe występy otwarte
lista wszystkich występów w zakładce 'Terminy'
24 Kwiecień 2014
Białystok
25 Kwiecień 2014
Siedlce
28 Kwiecień 2014
Krasnystaw
28 Kwiecień 2014
Janów Lubelski
29 Kwiecień 2014
Lipsko
29 Kwiecień 2014
Ożarów
01 Maja 2014
Płock
09 Maja 2014
Rzeszów
09 Maja 2014
Głogów Małopolski
10 Maja 2014
Katowice
10 Maja 2014
Bieruń
11 Maja 2014
Warszawa
11 Maja 2014
Mszczonów
16 Maja 2014
Poznań
17 Maja 2014
Częstochowa
18 Maja 2014
Gdańsk
22 Maja 2014
Comberton(Anglia)
23 Maja 2014
Londyn (Anglia)
24 Maja 2014
Nottingham (Anglia)
25 Maja 2014
Manchester (Anglia)
29 Maja 2014
Lublin
30 Maja 2014
Gorzów Wielkopolski
31 Maja 2014
Szczecin
newsy | terminy | galeria | newsletter | dla fanów | o kabarecie | dla organizatora | kontakt
Dwieramki.pl - Plakaty,ramki,fototapety, obrazy,reprodukcje